Hakkımızda

Seolizard'a Hoş Geldiniz

Seolizard diğer tüm projelerinde olduğu gibi şeffaf, müşteri memnuniyetine odaklanan bir dijital ajanstır.

Biz Kimiz ?

Seolizard, Papirux Studio, CM Tasarım ve bu isimlere bağlı bir çok proje ve siteyi barındıran bir proje grubudur. Web Tasarım başta olmak üzere dijital alandaki bir çok hizmet dalını barındıran projelerdir. Kurumsal işletmeler için dijital dünyadaki ihtiyaçlarını karşılamak üzere çalışıyoruz.

Misyonumuz

Şirket felsefemiz, müşterilerimizi daima yaptığımız her şeyde ilk sıraya koymaktır. Seolizard olarak , müşterilerimizi gururlandıran web sitesi tasarımları oluşturmaya çalışıyoruz. Sitelerimiz rahat hareket edilebilen, şık, görsel olarak çekici, hızlı yüklenen, mobil uyumlu ve kullanımı çok kolaydır.

Neler Yapıyoruz ?

Nasıl Çalışıyoruz?

01.

Analiz ve Giriş

Öncelikle yapılacak olan projenin ayrıntıları, piyasa araştırması, istenilen özellikler gibi konularda analiz yapmak.

02.

Araştırma

Rakipler, kelimeler, ürün veya hizmetin hakkında piyasa, seo, rekabet araştırması gerçekleştirmek

03.

Projelendirme

Tüm araştırma ve analizlerden sonra doğru stratejileri belirleyerek projelendirmeye geçmek.

04.

Tasarım

Projeye uygun olan tasarım ve görünen her şeyin tasarlanıp yayınlanması.

05.

Seo Çalışmaları

Yayınlamadan sonra uzun soluklu ve oturaklı bir seo çalışmasının başlaması. 

06.

Dijital Reklamlar

Projenizin tüm çalışmaları bittikten sonra hareketlendirmeyi optimum bütçeler ile gerçekleştirmek.

Neden Seolizard?

Neden Seolizard’ı tercih etmelisiniz;

Sitelerimiz rahat hareket edilebilen, şık, sade, görsel olarak çekici, hızlı yüklenen, mobil uyumlu ve kullanımı çok kolaydır. 

Arama motorlarında kullanıcılar ve potansiyel müşterileriniz sizi bulamadıklarında bir web sitenizin olması ya da olmaması fark etmez. Güçlü seo çalışmalarıyla fark edilebilir hale gelmeniz için çalışıyoruz.

Geleneksel şirketler ve büyük  ajanslar, küçük ajansımızın sunduğu değeri sunamıyor: ekibimiz bireysel ilgi, hızlı hareket etme yeteneği ve süreklilik sağlıyor. Müşterilerimizin ihtiyaçlarına en iyi şekilde hizmet etmek için kişiselleştirilmiş bir yaklaşım sunuyoruz.

Özellikle yeni kurulan şirketler ve küçük işletmeler için indirimli fiyatlarla kurumsallığa ilk adımlarınızı daha kolay atmanızı sağlıyoruz. Marka oluşturma, patent ve kurumsal açıdan bir çok konuda destek oluyoruz. 

Reklam herkesin yapabileceği bir şey, bunun için bir danışmana ihtiyacınız yoktur diye düşünüyorsanız; maksimum bütçelerle minimum dönüşleri göze almışsınızdır. Sizin için optimum bütçelerle maksimum performans için çalışıyoruz. 

Sosyal medya platformlarında yayınladığınız içeriği oluşturma, yayınlama ve analiz etme ve bu platformlardaki kullanıcılarla etkileşim kurma sürecinde yanınızdayız. 

Dijital dünyadaki pazar hiç bir zaman kapanmaz, 24 saat açık tuttuğunuz pazarınızı müşteriler için en tasarımlarla, kullanıcı deneyimine uygun olarak tasarlıyoruz.

Rakamlarla Seolizard

Geçmişten bu güne yaptıklarımız

100 +
Gün Sonunda
10
Mutlu Müşteri
100
Tamamlanan Proje
1 +
Web Sitesi

Bizimle bir projeye başlamak ister misiniz?

İşletmenizi en iyi şekilde yansıtmak için bizimle iletişime geçin; birlikte çalışalım.

Loading...