Servisler

Geniş bir Hizmet yelpazesi sunuyoruz

Ekibimiz bireysel ilgi, hızlı hareket etme yeteneği ve süreklilik sağlıyor. Müşterilerimizin ihtiyaçlarına en iyi şekilde hizmet etmek için kişiselleştirilmiş bir yaklaşım sunuyoruz.

Nasıl yardım edebiliriz?

Analiz, araştırma, projelendirme, tasarım, dijital pazarlama ve bir çok dijital süreçte yanınızdayız.

Kurumsal Web Tasarım

Web tasarım alanında sizlere en iyi hizmeti verebilmek için son trendleri takip ediyoruz, UI, UX tasarım ve gelişmiş özellikler kullanıyoruz.

SEO - Arama Mototu Opt.

Web siteniz potansiyel kitlesini yakalamadığında hiç bir şey ifade etmez, bu sorunu gidermek için güçlü seo çalışmaları yapıyoruz.

Dijital Pazarlama

İşletme veya ürününüzün tanıtımı, potansiyeli ve tüm analizlerini yaparak hedef kitlesini stratejik olarak belirleyerek çalışıyoruz.

Sosyal Medya Yönetimi

Sosyal medya platformlarında yayınladığınız içeriği oluşturma, yayınlama ve analiz etme ve bu platformlardaki kullanıcılarla etkileşim kurma sürecinde yanınızdayız.

E-Ticaret

Dijital dünyadaki pazar hiç bir zaman kapanmaz, 24 saat açık tuttuğunuz pazarınızı müşteriler için en tasarımlarla, kullanıcı deneyimine uygun olarak tasarlıyoruz.

Yardım & Destek

Güvenlik, yedekleme ve satış sonrası teknik destek konusunda her zaman yanınızdayız, birlikte büyümek için birlikte çalışmalıyız. Seolizard ekibi her zaman sizinle.

Çözüm Ortaklarımız

"Çalışmak, her şeyi fetheder !"

Şirket felsefemiz; müşterilerimizi daima yaptığımız her şeyde ilk sıraya koymaktır. Seolizard olarak, müşterilerimizi gururlandıran tasarımlar oluşturuyoruz.
seolizard founder
Cem Erkaç
PAPIRUX, SEOLIZARD, CM TASARIM FOUNDER
seolizard-expert
M. Ali Tülemen
seo expert, analyst, researcher
sarah
Ayça Bilir
backlınk & organic servıces, UI/UX expert
aktug
Aktuğ Başyurt
software and support, corporate consultant

Bizimle bir projeye başlamak ister misiniz?

Web Tasarım ve Dijital Çözümler |  Birlikte doğru stratejilerle çalışmaya başlayalım.

Loading...